fbpx

Sukces zaczyna się od Strategii 

Czym jest Biznes od Podstaw?

Witam Cię serdecznie. 

 

1. Biznes od Podstaw

Na początku wyjaśnijmy sobie, czym jest Biznes od Podstaw i co w ogóle tutaj znajdziesz.

Przede wszystkim BoP (Biznes od Podstaw) jest platformą tworzoną i kierowaną do KOBIET. Chciałabym, abyś otrzymała tutaj dawkę najpotrzebniejszej wiedzy, wchodząc w świat biznesu. Zadaniem moim oraz innych ekspertów, których zaprosiłam do współpracy, będzie przekazanie Ci, jakie czynności musisz wykonać KROK po KROKU, zakładając firmę. Poznasz całą terminologię, wszystkie pojęcia, które na pierwszy rzut oka, mogą Cię przerażać, ale wyjaśnione w prosty sposób, pozwolą Ci lepiej zrozumieć procesy budowania dochodowej firmy. 

Dobrze wiem, jak trudne jest wchodzenie w świat biznesu. Jak ciężko jest poukładać wszystkie puzzle do siebie i działać bez żadnej instrukcji obsługi, bez wsparcia, czy bez prowadzenia za przysłowiową rękę. Tym bardziej że w koło atakują nas zewsząd między innymi takie hasła jak: 

  • Zrób marketing,
  • Postaw na lejki sprzedażowe,
  • Kup płatną reklamę na Facebooku,
  • Buduj markę osobistą na Instagramie — na pewno zarobisz.

Mało tego nikt nie mówi otwarcie o swoich błędach, które sam popełnił  czy nie podaje realnych przykładów. 

Biznes od Podstaw podpowie Ci, jakie pomysły na biznes możesz wykorzystać, jak je zweryfikować, dostarczy narzędzia, z których można (przede wszystkim warto) skorzystać na początku swojej drogi. Znajdziesz tutaj polecenia książek, które są odpowiedzią na konkretne problemy, czy zagadnienia w firmie. Będziesz mogła dołączyć do społeczności kobiet, które — tak samo, jak Ty, chcą czerpać wiedzę tylko od sprawdzonych i najlepszych specjalistek/specjalistów w dziedzinie budowania biznesów.

Na platformie znajdą się takie obszary  jak: strategia, marketing, PR, sprzedaż, procesy, automatyzacje, HR i  komunikacja, mindset i psychika przedsiębiorczyni. 

Musisz wiedzieć, że na BOP  nie znajdziesz romantyzmu ani rad, że każda z nas jest w stanie zbudować dochodowy biznes. No niestety NIE. Tak samo, jak nie każda z nas ma predyspozycję do wykonywania danego zawodu, tak nie każda będzie umiała zarządzać i budować firmę. 

 

2. MOJA MISJA

 

Moją misją jest nauczenie każdej kobiety, która bardzo CHCE posiadać swoją firmę, jak ją zbudować. Słowo „chcę” robi tutaj bardzo dużą różnicę. I to ono będzie grało najważniejszą rolę. To ono weryfikuje chęć zmiany, pracy nad przekonaniami, ograniczeniami, blokadami, determinację, czy konsekwencję w działaniach. Całej reszty będziesz w stanie się nauczyć. 

Już teraz polecam Ci zapisać się do Newslettera, w którym to będziesz otrzymywała raz na miesiąc nowinki, informacje i ciekawostki ze świata biznesu. Dzięki temu będziesz na bieżąco! A ja obiecam nie spamować Ci skrzynki, dlatego newsletter wychodzić będzie tylko raz w miesiącu, chyba że sama zgłosisz chęć częstszej porcji wiedzy:)

 

Magdalena

Udostępnij:

Facebook
LinkedIn

Social Media

Najpopularniejsze

Najnowsze wiadomości

Zapisz się na Newsletter

Comiesięczne nowinki, informację i wiedza ze świata biznesu.