fbpx

Sukces zaczyna się od Strategii 

O mnie

Kobieta STRATEG i przedsiębiorczyni. Łącząca w sobie wiedzę stratega biznesowego z umiejętnością zjednywania sobie ludzi. Pionierka w uwzględnianiu kondycji psychicznej przedsiębiorcy w projektach strategicznych firmy. Uczy kobiety, jak budować biznesy, a przy okazji dbać o równowagę umysłową. 

Co mnie motywuje

01

Zmiana

Wierzę, że mogę zmienić świat na lepszy.

02

Prawda

Uwielbiam poruszać niewygodne tematy i pokazywać prawdę.

03

Szczerość

Otwarcie rozmawiam o problemach i porażkach, nie tylko w biznesie.

04

Inspirowanie

Inspiruje i motywuje kobiety do samorozwoju i osiągania niezależności finansowej.

Ukończyłam studia z Zarządzania Biznesem, Zarządzania Finansami, a także z Rozwoju Biznesu/Zarządzania Strategicznego. Obecnie również studentka studiów podyplomowych Business Development – coaching, consulting, mentoring. Jestem praktykiem biznesu, posiadam ponad 7-letnie doświadczenie w prowadzaniu własnych firm. Oferuje usługi układania strategii,  doradztwa i mentoringu biznesowego, a także szkolenia dla firm z zakresu strategii biznesowej. Od 7 lat w świecie biznesu. Planowanie, myślenie strategiczne, łączenie wszystkich kropek w jedną całość, jest moim największym, niewyczerpalnym talentem.

Opinie

"Do spotkania podeszłam tak jak do każdego spotkania "biznesowego", a tu zaskoczenie. Nie mówimy o tym, jak przygotować ofertę. Mówimy o tym, czego ja chce jako przedsiębiorca. Jak to wszystko ułożyć, całościowo, żeby miało ręce i nogi. Jak dopasować firmę do mnie. Ogromna dawka nieoczywistej wiedzy i inspiracji. Polecam."
Żaneta Pilarska - Czeluśniak
Znajdźparagraf.pl
"Magda urodziła się z umysłem przedsiębiorcy. We wszystkim widzi biznes i wszystko potrafi przerobić na biznes. Ma niesamowity talent łączenia ze sobą kropek. Magda tworzy strategie, które są podstawą późniejszych działań w biznesie. Arwii Scalp skorzystało nie tylko z planów strategicznych i biznesplanu (który napisała Magda), ale również z jej pomysłów marketingowych. Polecam wszystkim, którzy ze swoim biznesem chcą zajść daleko."
Agnieszka Tarasiuk - Wilczewska
Arwiiscalp.com
"Magda jest rewelacyjnym strategiem biznesowym. Jej zaangażowanie i entuzjazm inspirują do działania. Ma indywidualne podejście do klienta i potrafi pomóc w podejmowaniu kluczowych decyzji. Polecam współpracę z Magdą każdemu, kogo biznes wymaga restrukturyzacji bądź nowych kierunków rozwoju."
Kamil Zieliński
Ubezpieczenia.ie

Zaufali mi między innymi:

Obserwuj po więcej