fbpx

Sukces zaczyna się od Strategii 

GRUPOWY PROGRAM MENTORINGOWY GROWTH

Zatrudnij mnie na
10 tygodni i rozwiń swój biznes, zwiększając ilość klientów oraz wyniki sprzedażowe!

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE DO 09.04.24!

Dni
Godziny
Minuty

Na wstępie dziękuję, że zdecydowałaś/eś się wejść na tę stronę i zapoznać z poniższym opisem. Oznacza to bowiem, że jesteś osobą, która szuka nowych rozwiązań dotyczących prowadzenia biznesu, a do takich właśnie osób kieruję tę wiadomość.

A TERAZ WYOBRAŹ SOBIE, ŻE:

WIESZ

Dokładnie wiesz dokąd zmierzasz, czego chcesz w swoim biznesie. Nie straszna Ci żadna konkurencja, bo Twoja marka potrafi się WYRÓŻNIĆ.

DZIAŁASZ

Masz rozpisany plan działania i wiesz dokładnie, co i kiedy masz robić w swoim biznesie. Już więcej nie błądzisz i czujesz SPOKÓJ.

PRZYCIĄGASZ

Prowadzisz komunikację w swoich social media, która przyciąga realnie zainteresowanych klientów. Nie gonisz za liczbami, tylko budujesz RELACJE.

SPRZEDAJESZ

Wiesz jak sprzedawać, co wpływa na większą ilość Twoich klientów i większe ZAROBKI. Nareszcie prowadzisz biznes z LEKKOŚCIĄ.

Sprawdźmy czy rozwiązanie, które przygotowałam jest w ogóle dla Ciebie?!

Rozmawiając z moimi klientami oraz osobami, które mnie obserwują w social Media, zauważyłam bardzo często powtarzające się kwestie. Sprawdź, ile z nich dotyczy Ciebie.

Większość moich klientów buduje konta w Social Media (najczęściej Instagram), bo chce zarabiać dobre pieniądze, a przy tym mniej pracować. 

Chcieliby sprzedawać za pomocą np. Instagrama, bo po to wkładają w niego swój czas i wysiłek, a okazuje się, że ta sprzedaż nie idzie, albo nikt w ogóle nie pyta o ofertę, nie wykupuje usług.

Moi klienci czerpią wiedzę z różnych kont edukacyjnych, kupują kursy, e-booki, pojedyncze konsultacje u rożnych twórców. Oni również uwierzyli w słowa zasłyszane w Internecie, że przecież:

 • wystarczy kręcić dobre video, aby budować silną markę osobistą;
 • tworzyć viralowe rolki, które budują społeczność;
 • stworzyć kurs, który tak łatwo się sprzeda;
 • pokazywać jak najczęściej swoje produkty i klient je kupi;
 • oraz wiele innych.

Tylko, że w świecie Social Media mało kto mówi, że należy mieć strategię na budowanie swojego biznesu, strategię na przewagę konkurencyjną, tak aby klient widział dokładną różnice między Tobą a Twoją konkurencją. Mało się mówi o prawidłowej komunikacji w social media, która przeprowadza klienta przez wszystkie etapy zaufania, zanim coś od nas kupi, czy np. o umiejętnościach sprzedażowych, które są bardzo potrzebne przy prezentowaniu swoich usług i produktów w Social Media.


Moi klienci, pomimo niekiedy ogromnych kont na Instagramie (nawet 70 tyś. obserwujących) borykają się z typowymi problemami budowania biznesu:

 • mała ilość sprzedanych produktów/usług w stosunku do liczby obserwujących;
 • niechęć do sprzedaży i brak umiejętności sprzedażowych;
 • brak pomysłu na produkty cyfrowe;
 • brak określonej wizji biznesowej i ogólnej koncepcji na prowadzenie, czy skalowanie swojego biznesu;
 • brak wiedzy, jak rozwijać swój biznes w MĄDRY sposób, a nie czasochłonny.
 

DLATEGO JEŻELI MASZ JUŻ DOŚĆ TEGO, ŻE:

I NAWET JEŻELI TERAZ WYDAJE CI SIĘ, ŻE:

próbowałaś/eś już wszystkiego,

 ALBO

że już nic Ci nie pomoże, bo zainwestowałaś/eś w tak wielu rożnych kursów, które przecież gwarantowały konkretne zyski 

TO CZEKAJ, 

Stworzyłam dla takich osób jak ty, swój autorski program mentoringowy:

Grupowy Program Mentoringowy GROWTH to 10 tygodni intensywnej pracy, aby rozwinąć Twój Biznes i Zwiększyć Sprzedaż.

 To nie jest kolejny produkt, który omawia tylko jeden z obszarów wpływający na pozyskiwanie obserwujących na Instagramie… To kompleksowa instrukcja, która przeprowadzi Cię przez wszystkie niezbędne działania, które musisz podjąć, aby Twój biznes się rozwijał – abyś mogła/mógł zarabiać z lekkością i bez chaosu w głowie!

 A to wszystko w formie spotkań online ze mną, pomysłów i prostych rozwiązań, które możesz od razu wdrożyć w swojej firmie.

Tygodni Intensywnej Pracy Ze Mną
0
Warsztatów Na żywo
0 h
Spotkań Bonusowych
0 h

ABY ROZWÓJ TWOJEGO BIZNESU MÓGŁ WYGLĄDAĆ TAK:

Róża - fotografia
IG: @różane.kadry
Paulina - coaching
IG: @uważnieosobie
Klaudia - social media
IG: @klaudia.warzycha

I TAK:

Iza - Kampanie sprzedażowe
IG: @izabela.obidzinska
Kamila - nauka angielskiego
Kamila - nauka angielskiego

ALBO TAK:

Anna - psychoterapia
IG: @a.bartodziejska.psychoterapia
Agnieszka - wizaż
IG: @agaskowronmakeup
Monika - strategia doświadczeń klienta
IG: @monikagadek.beauty

A MOŻE WŁAŚNIE TAK:

Paulina - ubezpieczenia
IG: @paula_ubezpiecza
Weronika - wirtualna asystentka
Róża - fotografia
IG: @rozane.kadry

Poznaj co kryje się pod nazwą GROWTH

NAD CZYM BĘDZIESZ PRACOWAĆ PODCZAS MENTORINGU ZE MNĄ

G

Goals (Cele)

Skupienie na ustalaniu i osiąganiu celów biznesowych. Praca z wizją oraz konkretnie sprecyzowanymi celami strategicznymi. Dzięki spisanym celom wiesz, do czego dążysz i co masz dokładnie robić w swoim biznesie!

Ustalamy dokładnie Twoją wizję w biznesie. Rozpisujemy cele roczne i kwartalne. Planujemy sprzedaż, wydawanie produktów, kampanie. 

R

Recognition (Rozpoznanie)

Analiza obecnej grupy docelowej i oferty. Nauka rozpoznawania potrzeb i oczekiwań klientów. Stworzenie konkretnej oferty pod potrzeby klienta. Zastosowanie strategii niszy rynkowej (jeżeli taka potrzeba).

Analizujemy dokładnie grupę docelową. Uczymy się zadawać odpowiednie pytania i wyciągać wnioski ze znajomości swoich klientów. Analizujemy język, jakimi posługuje się grupa docelowa. Dzielimy na segmenty. Stosujemy odpowiednią strategię niszy rynkowej. Planujemy, w którym momencie komunikacyjnie może nastąpić poszerzenie niszy. 

O

Opportunities (Możliwości)

Identyfikacja i wykorzystywanie nowych możliwości rynkowych. Zbudowanie takiego modelu biznesowego, lejka produktowego, który pozwoli dywersyfikować zarobki. Nowe sposoby na pozyskiwanie klientów.

Tworzymy ofertę produktową odpowiadająca na potrzeby klientów. Problem – Rozwiązanie. Budujemy model biznesowy, który pozwala zarabiać na różnych produktach. Szukamy możliwości skalowania biznesu. Szukamy nowych miejsc pozyskiwania klientów. Szukamy nowych partnerów biznesowych.

W

Winning Strategies (Strategie zwycięstwa)

Opracowanie i wdrażanie skutecznych strategii na przewagę konkurencyjną i wyróżnienie się od konkurencji. Jak stworzyć marketing inny od konkurencji oraz unikatową komunikację.

Analizujemy konkurencję i benchmarki. Ustalamy najlepszą strategię przewagi konkurencyjnej. Tworzymy unikatową komunikację, której nie ma konkurencja. 

T

Tactical Sales Techniques (Taktyczne techniki sprzedażowe)

Nauka skutecznych metod sprzedaży, które są niezbędne do zwiększania przychodów i budowania trwałych relacji z klientami. Sprzedaż bezpośrednia oraz w social media.

Uczymy się sprzedaży. Sprzedaży w kontaktach bezpośrednich z klientem (np. rozmowy na chacie, w wiadomościach prywatnych na Instagramie), sprzedaży poprzez lejek marketingowy. Dopasowujemy kanały sprzedaży do oferty i do grup docelowej. Uczymy się zbijać obiekcje i używać triggerów sprzedażowych, zwiększających wyniki sprzedażowe. 

H

Hands-on Action Digital Plan (Praktyczny plan działania cyfrowego)

Opracowywanie i wdrażanie konkretnych planów działania skierowanych na wykorzystanie narzędzi cyfrowych i technologii w promowaniu wzrostu biznesu. Praca nad kanałami komunikacji: social media, strona internetowa, e-mail marketing, cyfrowe kampanie sprzedażowe. Wykorzystanie narzędzi oraz automatyzacji, które zaoszczędzają czas pracy.

Tworzymy konkretny plan działań na social media z uwzględnieniem kampanii sprzedażowych, czy komunikacji na pozyskiwanie leadów (kontaktów do Newslettera). Uczymy się używać narzędzi, które ułatwiają pracę. Tworzymy automatyzację w bazach mailingowych, czy na Instagramie.

Jak pomogę Ci rozwinąć Twój biznes?

Podczas pracy mentoringowej najważniejsze dla mnie jest indywidualne podejście. Grupa może liczyć maksimum 7 osób, ponieważ prócz naszych wspólnych spotkań, w kuluarach ja również będę intensywnie pracowała nad Twoim biznesem. W zaciszu domowym będę generowała pomysły dla Ciebie, które będziesz mogła odrazu wdrożyć i wykorzystać w swoim biznesie. Chcę, abyś poczuł/a, że "zatrudniłeś/aś mnie na 10 tygodni"!

01
Przyjrzymy się Twoim potrzebom i celom biznesowym.

Najpierw przeanalizujemy, w którym miejscu się znajdujesz, jakie masz problemy, jakie masz zasoby, przekonania, wiedzę i umiejętności. Dokonamy dokładnego AUDYTU Twojej firmy.

02
Zbudujemy strategię i plan działania.

Ustalimy, co tak naprawdę chcesz osiągnąć, w którym miejscu chcesz być ze swoim biznesem. Ułożymy strategię, jak odróżnić się od konkurencji i co zrobić, by dojść do miejsca, o jakim marzysz.

03
Będziemy pracować nad wykonaniem i wdrożeniem konkretnych działań.

Opracujemy konkretny plan działania, który pozwoli Ci poczuć się pewniej w biznesie i przyniesie efekty w postaci większej ilości klientów.

04
Zaplanujemy ocenę Twojego postępu i analizę wyników.

Nie można rosnąć w biznesie bez monitorowania swoich działań. Dlatego zadbamy o to, by wszystkie wyniki marketingowe, czy sprzedażowe przynosiły konkretne wnioski. Każda Twoja sprzedaż będzie stawała się coraz to lepsza.

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ PRZEZ TE 10 TYGODNI?

SPOTKANIE 1:1

Zanim zaczniemy pracować przez 10 tygodni, umówię się z Tobą na osobną konsultację 1:1, aby poznać Twój biznes i zrobić mini audyt Twoich poczynań. Będę chciała wiedzieć, z czym sobie nie radzisz, albo na co chciałabyś/chciałbyś postawić w rozwoju swojego biznesu.

10 TYGODNI - 20 H SPOTKAŃ

Przez 10 tygodni, w każdą środę rano, będziemy spotykali się na warsztatach online. Będziemy spotykali się na platformie Zoom, a wszystkie warsztaty będą nagrywane. Będziemy pracować praktycznie, wykorzystując konkretne przykłady, moje pomysły i tipy. We wtorek 09.04 trzymasz ode mnie link do naszych spotkań online.

MATERIAŁY DO PRACY

W GROWTH stawiam na praktykę, dlatego będziesz pracował/a na moich plikach, które w praktyce mają Ci pomóc wyznaczać cele, planować, liczyć, czy ułożyć sobie komunikację, albo skrypt rozmowy sprzedażowej.

GRUPA DO ROZMÓW

Na Facebooku zostanie utworzona grupa do wspólnej komunikacji i wymiany swoich wątpliwości/ wyzwań/ doświadczeń. W grupie będę na bieżąco odpowiadać na wszystkie pytanie zadawane nawet poza godzinami spotkań na żywo.

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

W połowie mentoringu umówimy się na indywidualną konsultację 1.5h aby omówić jeszcze raz wszystkie problemy, czy wyzwania. To Twój czas na moje indywidualne wsparcie.

BONUSOWE SPOTKANIA

2H Spotkanie z osobą od prowadzenia Instagrama i zaawansowanych automatyzacji Manychat!

PROGRAM GROWTH JEST DLA CIEBIE, JEŚLI

PROGRAM GROWTH NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI

Co zyskasz dzięki mentoringowi?

Program GROWTH pozwoli Ci:

Uwierzyć w sukces

Przez 10 tygodni intensywnie będziemy pracować nad Twoimi przekonaniami i Mindsetem - abyś w pełni wierzył/a w swój sukces i rozwój!

Rozwinąć umiejętności biznesowe

Przez 10 tygodni będziesz nabierać coraz większej pewności w intuicyjnym prowadzeniu swojego biznesu.

Działać według strategii

Nareszcie wyznaczysz swój cel, do którego będziesz krok po kroku dążyć w zgodzie z Twoim planem.

Zwiększyć przychody

Lepsze umiejętności sprzedażowe i plan działania przełożą się na Twoje wyniki sprzedażowe.

Korzystać ze wsparcia grupy

Przez 10 tygodni będziesz korzystać z nie tylko moich pomysłów, ale również ze wsparcia całej grupy mentoringowej. To będzie prawdziwa burza mózgów!

Pracować mądrze

Pokażę Ci jak optymalizować działania i zaoszczędzić czas, dzięki narzędziom oraz automatyzacji.

Kto będzie Cię uczył i dlaczego możesz MI zaufać?

Z zawodu: strateg biznesowy, konsultantka i ekspertka ds. rozwoju biznesu. Z doświadczenia: trenerka sprzedaży. Praktyczka z 8 letnim doświadczeniem prowadzenia firm. Łączę w sobie wiedzę stratega biznesowego z umiejętnością słuchania ludzi i ich potrzeb, co przekłada się na moje umiejętności sprzedażowe. 

Na codzień oferuję usługi układania strategii, doradztwa i mentoringu biznesowego, a także szkolenia dla firm z zakresu zarządzania strategicznego, budowania modeli biznesowych i umiejętności sprzedażowych. 

Moją misją jest pomaganie przedsiębiorcom w budowaniu i rozwijaniu ich biznesów, dzięki skutecznym strategiom biznesowo-marketingowym. 

UCZĘ BUDOWAĆ BIZNESY, a nie tylko konta w social media. Chcę, aby biznesy były trwałe i odporne na algorytmy aplikacji. 

 

ZOBACZ CO MÓWIĄ OSOBY, KTÓRE ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAŁY:

Podsumujmy, co otrzymujesz, dołączając do GROWTH

10 spotkań po 2 godziny

WARTOŚĆ: 12 000 ZŁ.

2 godziny indywidualnej konsultacji

WARTOŚĆ: 1 200 ZŁ.

bieżący kontakt ze mną i wsparcie grupy

WARTOŚĆ: bezcenne

dostęp do moich plików, skryptów

WARTOŚĆ: 1396 ZŁ.

spotkanie z ekspertem od IG i automatyzacji

WARTOŚĆ: 1 500 ZŁ.

moje pomysły dla Twojego biznesu

WARTOŚĆ: bezcenne

ŁĄCZNA WARTOŚĆ UDZIAŁU W PROGRAMIE (bazując tylko na roboczo-godzinie) TO:   16 096 netto czyli 19 798 brutto plus do tego moje nieograniczone wsparcie i pomysły.  

(Dokładny cennik moich usług widoczny na stronie www.magdalenapydych.pl)

Aby więcej osób mogło sobie pozwolić na rozwój swojego biznesu, stworzyłam grupowy program mentoringowy o nazwie GROWTH w cenie 7380 zł brutto (płatność jednorazowa z góry). Możesz również wybrać płatność rozłożoną na 3 raty po: 2 550 zł brutto (łącznie 7650 zł brutto). 

TYLKO 7 MIEJSC W PROGRAMIE MENTORINGOWYM GROWTH!

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA

ZATRUDNIJ MNIE NA 10 TYGODNI I ROZWIŃ SWÓJ BIZNES
7380 brutto płatność jednorazowa
 • 20H SPOTKAŃ NA ŻYWO ZE MNĄ
 • 2H KONSULTACJI ZE MNĄ (30 MIN przed mentoringiem, 1.5h w trakcie)
 • GOTOWE ARKUSZE PRACY, SKRYPTY, NAGRANIA Z WIEDZA TEORETYCZNĄ
 • SESJE Q&A PODCZAS WARTSZTATÓW - PRACA TYLKO NA BIZNESACH I CASE'ACH
 • NIEOGRANICZONY I BEZTERMINOWY DOSTĘP DO NAGRANYCH SPOTKAŃ
 • ZAMKNIĘTA GRUPA WPARCIA I MOŻLIWOŚĆ ZADAWANIA PYTAŃ
 • BONUSOWE SPOTKANIE Z ESKPERTKĄ OD INSTAGRAMA ORAZ AUTOMATYZACJI MANYCHAT

PŁATNOŚĆ ROZŁOŻONA W CZASIE

ZATRUDNIJ MNIE NA 10 TYGODNI I ROZWIŃ SWÓJ BIZNES
2550 brutto Płacisz pierwszy miesiąc teraz, później otrzymujesz faktury co miesiąc.
 • 20H SPOTKAŃ NA ŻYWO ZE MNĄ
 • 2H KONSULTACJI ZE MNĄ (30 MIN przed mentoringiem, 1.5h w trakcie)
 • GOTOWE ARKUSZE PRACY, SKRYPTY, NAGRANIA Z WIEDZA TEORETYCZNĄ
 • SESJE Q&A PODCZAS WARTSZTATÓW - PRACA TYLKO NA BIZNESACH I CASE'ACH
 • NIEOGRANICZONY I BEZTERMINOWY DOSTĘP DO NAGRANYCH SPOTKAŃ
 • ZAMKNIĘTA GRUPA WPARCIA I MOŻLIWOŚĆ ZADAWANIA PYTAŃ
 • BONUSOWE SPOTKANIE Z ESKPERTKĄ OD INSTAGRAMA ORAZ AUTOMATYZACJI MANYCHAT

NIE STRAĆ TAKIEJ OKAZJI I DOŁĄCZ JUŻ DZISIAJ!
DO KOŃCA ZAPISÓW POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty

MASZ PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI?

Jeżeli masz  już dosyć kupowania kursów, e-booków – gdzie i tak później musisz sam/a przełożyć wiedzę na swój biznes i branżę, to ten program poprowadzi Cię właśnie za rękę. 

Tak, prócz spotkań na żywo, będę myślała nad Twoim biznesem i postaram się wygenerować dla Ciebie jak najwięcej pomysłów – abyś poczuł/a, że mnie „zatrudniłaś”. Przełożymy wiedzę na Twój biznes, Twoje zasoby i okoliczności. 

2h to minimum jakie poświęcimy na spotkanie online: wiedzę teoretyczną (30min) z przełożeniem na Twój i pozostałe biznesy (łącznie 7). Na każde spotkanie, ja też będę miała przygotowane już przykłady do zastosowania dla Ciebie. Jeżeli będzie trzeba, to spotkanie się przedłóży. Każdy mój klient wie, że jeszcze nigdy nie zakończyłam konsultacji czy spotkania, dopóki nie został wyczerpany temat. 

Każde spotkanie będzie nagrane i umieszczone na wspólnym dysku, do którego otrzymasz dostęp. Będziesz mógł/mogła nadrobić nagranie i później w razie co, zadać pytania na wspólnej grupie – gdzie ja będę na bieżąco odpowiadać (pomijając czas na mój sen:)

Oczywiście, że tak. Wystawiam faktury VAT, więc można sobie ten VAT bez problemu odliczyć, a nawet jeżeli ktoś nie jest na VAT, to jest to inwestycja i normalnie traktowane jako koszty w biznesie. 

Nie, ponieważ nie jest to kurs ani szkolenie podnoszące jakieś konkretne kompetencje. Program mentoringowy to bardziej Twoja mini strategia i plan działania, tak abyś rozwijał/a swój biznes i więcej zarabiał/a w swoim biznesie. 

Ten program nie jest dla osób, które nie mają pomysłu na biznes, nie mają zweryfikowanego pomysłu, czy nie wiedzą, co tak naprawdę by chciały robić. Jeżeli już zaczęłaś/ zacząłeś działać i potrzebujesz się rozwijać: pozyskiwać klientów i sprzedawać więcej – to program  jest dla Ciebie. Najlepiej, abyś się odezwał/a i wtedy ustalimy czy ten program, Ci pomoże. 

Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz na adres kontakt@biznesodpodstaw.pl. Razem sprawdzimy, czy ten produkt rozwiąże Twoje problemy. 

To co, gotowa/y, by zacząć rozwinąć swój biznes przed wakacjami?

Rozwiń swój biznes z programem GROWTH

i z lekkością sięgaj po więcej!