fbpx

Sukces zaczyna się od Strategii 

Zapisz się na listę oczekujących na kurs.

"Jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów"

Od rozpaczliwego poszukiwania odbiorców do efektywnego pozyskiwania klientów

Poznaj swoich klientów, ich problemy oraz wewnętrzne motywacje. Dowiedz się, jak i gdzie ich szukać, oraz w jakim języku do nich mówić. Odkryj model pozwalający określić wartość Twojej oferty i wyróżnić się od konkurencji. Ustal strategie cenowe, pozyskuj klientów i zwiększaj sprzedaż!

ZOSTAŁY CI TYLKO

Dni
Godziny
Minuty

NIE CZEKAJ!
Nie może Cię zabraknąć. Dołącz do pierwszych osób, które skorzystają z kursu w niższej cenie! Przedsprzedaż będzie trwała tylko 10 dni!

Wkurzasz się, że ilość klientów się nie zwiększa? Boisz się ich pozyskiwać albo nie wiesz nawet, w jakich miejscach masz ich szukać? 

Jak przyciągnąć do siebie jeszcze więcej klientów? Co zrobić, aby pozyskać pierwsze osoby, kiedy rozkręcasz swój biznes? 

Super, że tu trafiłaś! 

Specjalnie dla Ciebie nagrałam kurs, do którego zaprosiłam wyjątkową gościnie, Ewę Wójcikowską — ekspertkę w komunikacji marki, PRowca z 20-letnim doświadczeniem. Kobietę petardę, która pracowała między innymi z takimi markami jak Loreal, Garnier, Maybelline. Wspólnie przekażemy Ci wiedzę, której potrzebujesz, by skutecznie działać! 

CHCĘ MIEĆ WIĘCEJ KLIENTÓW

Zapisz się na listę zainteresowanych kursem:

„Jak skutecznie pozyskiwać klientów”.